LifeStyleLover

Portal dla Ciebie

lifting rzęs

Kompletny przewodnik po liftingu rzęs

Wiele kobiet cierpi z powodu cienkich, łamliwych i krótkich rzęs i chce bezpiecznego oraz naturalnego sposobu na ich wzrost i poprawę kondycji. Przedłużanie rzęs może być kosztowne i czasochłonne. Przemysłowe produkty na porost rzęs mogą podrażniać wrażliwe błony oczu lub powodować reakcje alergiczne. Domowe środki zaradcze są brudne i często nie są dobre dla wszystkich kobiet. Sprawdź nasz obszerny poradnik, jak samodzielnie aplikować kosmetyki do rzęs. Dzięki odpowiednim produktom i technice będziesz w stanie łatwo nakładać tusz do rzęs, aby uzyskać bardziej naturalny wygląd bez kłopotów i kosztów związanych z wizytą u profesjonalnego wizażysty.

Jaki jest koszt liftingu rzęs?

Lifting rzęs to zabieg, który ma na celu poprawę wyglądu rzęs. Podnosi on rzęsy i je podkręca. Zabieg można wykonać w domu lub w gabinecie kosmetycznym. Zwykle trwa około kilkudziesięciu minut i nie wymaga żadnego znieczulenia.

Cena zabiegu różni się w zależności od tego, gdzie się na niego wybierasz i jaki rodzaj liftingu rzęs wybierzesz. Koszt waha się od 80 do 200 złotych.

Ile utrzymuje się lifting rzęs?

Choć niektórzy twierdzą, że lifting rzęs trwa nawet 8 czy 12 tygodni, prawda jest taka, że nie jest to takie proste. Długowieczność liftingu zależy od wielu czynników, takich jak rodzaj kleju (cyjanoakrylan), grubość i długość naturalnych rzęs, częstotliwość dotykania oczu i osobiste preferencje. Należy jednak pamiętać, że lifting rzęs wymaga pielęgnacji tak jak każdy inny zabieg kosmetyczny – co oznacza, że należy go powtarzać systematycznie, aby efekt się utrzymał.

Zalety liftingu rzęs

Dzięki liftingowi rzęs możesz uzyskać bardziej młodzieńczy wygląd dzięki długim, podkręconym rzęsom. Zabieg jest szybki i bezbolesny. Można to zrobić w zaciszu własnego domu lub biura w kilka minut bez żadnych sztucznych efektów.

Wady liftingu rzęs

Lifting rzęs zyskuje na popularności wśród kobiet z każdym rokiem jednak proces ten nie jest pozbawiony wad. Najczęstszym problemem związanym z tym zabiegiem jest to, że mogą zadawać ból kobiecie, jeśli nie jest robiony przez profesjonalistę z odpowiednimi umiejętnościami. Dodatkowo może także zniszczyć rzęsy!

Cena zabiegu jest również zniechęceniem dla wielu osób, ponieważ efekt najczęściej utrzymuje się do 4 tygodni.